Cosmopolitan

Poszukujesz prywatnego nowoczesnego miejsca na wynajem? Apartament Panorama to wyśmienite miejsce do niczym nieskrępowanej zabawy i spotkania z przyjaciółmi – z nami impreza zawsze się uda.

Apartament do wynajęcia

Narodziny dziecka, imieniny a może rocznica? Każde ważne wydarzenie w naszym życiu zasługuje na odpowiednią oprawę oraz celebrację. Wynajmij apartament Panorama i ciesz się!

Apartament Panorama gwarantuje że każde spotkanie, które zorganizujesz pozostanie na długo w Twojej pamięci i Twoich gości, tworząc najlepsze wspomnienia, do których Ty i zaproszeni goście będziecie wracać przez lata.

Są w życiu dni ważne, ważniejsze oraz te najważniejsze. Niezaprzeczalnie do tych ostatnich należy data, która wskazuje na dzień naszych urodzin. Taka chwila zasługuje na oprawę z najwyższej półki.

Podaruj sobie lub swoim bliskim chwilę w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentów w Warszawie. Apartament Panorama jest idealnym i niezapomnianym miejscem na urodzinowe przyjęcie.

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Jak wygląda proces rezerwacji?

Wybierz termin

Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca – to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą – my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 513 516 513